Decoupage

decoupage-kolaz

Technika Decoupage trafiła do Europy pod koniec XVII wieku wraz z otwarciem szlaków handlowych do dalekich Chin. Nowa sztuka dekorowania wzbudzała tak duże zainteresowanie, że zdobienie metodą decoupage szybko stało się obowiązkowym hobby dam na wszystkich dworach Europy – w tym na dworze Ludwika XV. Damy dworu z zachwytem godzinami oddawały się pasji wycinania wzorów i naklejania ich na m.in. szkatułki z drewna. Z czasem tworzących te małe dzieła techniką decoupage zaczęto uznawać za artystów. Przy pomocy tej metody tworzyli między innymi tacy wybitni artyści jak: Pablo Picasso oraz Henry Matisse. Moda na decoupage zapoczątkowała powrót drewnianych, stylowych przedmiotów do wnętrz naszych domów i mieszkań, nadając im niesamowity szyk i wyodrębniając urok danego miejsca.

Oferujemy w tym roku skrzyneczki drewniane, z sosnowego drewna iglastego w dwóch dostępnych rozmiarach:

  • Skrzyneczka – Herbaciarka (H4) z czterema przegródkami;

o wymiarach: 7,5 cm x 15,3 cm x 15,3 cm

  • Skrzyneczka – Herbaciarka (H6) z sześcioma przegródkami;

o wymiarach: 7,5 cm x 15,3 cm x 21,5 cm

Każda skrzynka ma frezowane brzegi, co pokazuje dbałość o każdy detal i precyzję wykonania przez rodzimych Górali. Zawiasy metalowe w kolorze złotym, wpuszczone w drewno, przez co niewidoczne dla oka. To w 100% Polska produkcja.

Wspierajmy to, co polskie.

Do dekorowania skrzynek użyto farb ekologicznych dla artystów-plastyków. Dostępne są różne wzory i kolory (może się zdarzyć, że dany wzór będzie niedostępny, wtedy zaproponujemy zbliżony deseń). Czas realizacji zależny od ilości zamówionych skrzynek.

To wprost wymarzony prezent.

Taka skrzyneczka może być wykorzystana jako pojemnik na herbatę, bądź do przechowywania bibelotów albo jako szkatułka na biżuterię.

Cena H4 = 40zł

Cena H6 = 55zł

Zapraszamy do zakupu